Serwisy Medforum

Oferta pracy: Psychiatra osób dorosłych i starszych Wielka Brytania

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

Psychiatra osób dorosłych i starszych  Wielka Brytania

Lokalizacja: Szkocja

 Wymagamy:

- doświadczenia w pracy z osobami dorosłymi i starszymi (min 5 lat)
- biegłej znajomości jezyka angielskiego

Oferujemy:

- wsparcie w relokacji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy

Specjalizacje:

  • psychiatria

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Wielka Brytania

Miejscowość: Szkocja

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!