Serwisy Medforum

Oferta pracy: SPECJALIZACJA Z MEDYCYNY RODZINNEJ LUB PSYCHIATRII W UK!

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

W ZWIĄZKU Z SUKCESEM POPRZEDNIEGO PROJEKTU RUSZAMY Z III EDYCJĄ REKRUTACJI !

Mamy dla Was wyjątkową okazję, aby rozpocząć karierę w Wielkiej Brytanii jako Psychiatra lub Lekarz Rodzinny!

Rekrutacja w maju 2018!

Lokalizacja: północno-wschodnia Anglia i północno-zachodnia Anglia

Wymagania:
– prawo wykonywania zawodu
– biegła znajomość języka angielskiego
– motywacja
– silne zaangażowanie w jedną z następujących dziedzin medycyny: Psychiatria lub Medycyna Rodzinna

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie- 31000 GBP + on calls
– 5000 GBP pakietu relokacyjnego
– możliwość rozwoju i uzyskania specjalizacji w dziedzinie: Psychiatria/ Medycyna Rodzinna
– możliwość rozpoczęcia kariery w strukturach NHS
– edukację na najwyższym poziomie

Warunki:
Oferta skierowana jest do młodych lekarzy, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie Medycyna Rodzinna lub Psychiatria. Podczas trwającego rok kontraktu kandydaci przygotowywani są do pracy lekarza, poznają system pracy i specyfikę zawodu.
Odbycie takiego rocznego „treningu umiejętności” pozwala na utorowanie sobie drogi do rozpoczęcia kariery w strukturach NHS i zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności (szczególnie biorąc pod uwagę różnice w systemach edukacyjnych Polski i Wielkiej Brytanii). Jest to więc ogromna szansa dla początkujących lekarzy!
Ze swojej strony oferujemy kompleksową pomoc w rekrutacji (przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych i językowych, pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji) i nadzór nad prawidłowym przebiegiem całego procesu.

Wynagrodzenie: 31000 GBP + możliwość dyżurów

Specjalizacje:

    Informacje o miejscu pracy

    Kraj: Wielka Brytania

    Miejscowość: Warszawa

    Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

    Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

    Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

    Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

    Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
    • Największa baza szkoleń i testów online
    • Kalendarz konferencji
    • Forum
    • Punkty edukacyjne izb lekarskich

    Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!