Serwisy Medforum

Oferta pracy: Lekarz ortopeda Wrocław

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

W związku z otwarciem nowego Centrum Medycznego we Wrocławiu poszukujemy lekarzy ortopedów  do współpracy w komfortowych i przyjaznych warunkach

Oferujemy:

·         nowocześnie wyposażone gabinety

·         ustalane indywidualnie elastyczne godziny pracy

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         współpracę z lekarzami innych dziedzin

·         wsparcie  zespołu pielęgniarskiego oraz zespołu recepcyjnego

·         pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

·         profesjonalną opiekę medyczną nad Pacjentem

·         dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Do współpracy zapraszamy lekarzy:

·         posiadających tytuł specjalisty bądź lekarzy w trakcie specjalizacji,

·         z  doświadczeniem w pracy z pacjentem

·         z umiejętnościami interpersonalnymi oraz  nastawieniem na jakość obsługi Pacjenta

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Więcej informacji u dyrektora placówki  pod nr tel.:  504 915 996

CV prosimy kierować na adres: [email protected]

Specjalizacje:

  • ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: dolnośląskie

Miejscowość: Wrocław

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!