Serwisy Medforum

Oferta pracy: Rejestratorka medyczna/ Rejestrator medyczny (Gdańsk)

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy blisko 100 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2000 placówkach współpracujących w 500 miastach. Miesięcznie umawiamy ponad 100 tys. wizyt lekarskich. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
-Zapewnienie profesjonalnej obsługi recepcji
-Telefoniczną i osobistą rejestrację zgłoszeń pacjentów
-Udzielanie informacji o zakresie usług świadczonych w Centrum Medycznym
-Przyjmowanie płatności, wystawianie faktur, obsługa terminala
-Wykonywanie innych czynności administracyjnych zleconych przez przełożonych
-Koordynowanie obiegu korespondencji wychodzącej i przychodzącej

Od wybranej osoby oczekujemy:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Znajomość obsługi pakietu MS Office
-Znajomość obsługi systemu KS-SOMED, mile widziana
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Nienaganna kultura osobista
-Dobra organizacja pracy i zaangażowania
-Komunikatywność
-Elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
-Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

W zamian oferujemy:
-Współpraca w oparciu o umowę zlecenie/ umowę o pracę
-Praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
-Wsparcie przełożonego
-Praca w miłej atmosferze
-Szkolenia wewnętrzne
-Miłą atmosferę

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Specjalizacje:

  • inny

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: pomorskie

Miejscowość: Gdańsk

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!