Serwisy Medforum

Oferta pracy: Lekarz Alergolog - Tarnów

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce.
Z naszych usług korzysta ponad 2,5 mln Pacjentów. Posiadamy blisko 100 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2100 placówkach współpracujących w 570 miastach.  Stały rozwój sieci medycznej ma zapewnić naszym Pacjentom szybki dostęp do usług medycznych oraz wysokie standardy obsługi.
Realizuj się w swojej specjalizacji i jednocześnie naprawdę pomagaj innym.  Dołącz do nas!
Poznaj szczegóły naszej oferty:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
-dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
-profesjonalną opiekę medyczną nad Pacjentem

Od wybranej osoby oczekujemy:
-mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta
-II stopnia specjalizacji - ukończonej lub w trakcie specjalizacji wg nowego trybu

W zamian oferujemy:
-wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
-atrakcyjne wynagrodzenie
-nowoczesne rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
-pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
-zniżki na produkty Grupy PZU

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Specjalizacje:

  • alergologia

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: małopolskie

Miejscowość: Tarnów

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!