Serwisy Medforum

Oferta pracy: Pielęgniarka z kursem środowiskowym- Kielce

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
-Nadzór nad zachowaniem idealnej czystości sali operacyjnej i narzędzi we współpracy z zespołem porządkowym i technikiem sterylizacji,
-Przygotowanie sali operacyjnej do zabiegu (aparatury medycznej, instrumentarium i implantów) zgodnie z planem operacyjnym, w czasie pozwalającym na optymalne wykorzystanie bloku operacyjnego,
-Czynne uczestnictwo w zabiegach operacyjnych i opieka nad pacjentem,
-Zabezpieczenie sprzętu po zabiegu operacyjnym,
-Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pielęgniarskiej dotyczącej rodzaju wykonanych procedur, rodzaju i ilości zużytych materiałów i implantów, zespołu uczestniczącego w zabiegu operacyjnym,
-Kontrola kompletności dokumentacji medycznej sporządzanej na bloku operacyjnym,
-Odpowiedzialność za racjonalne zużycie materiałów i leków.

Od wybranej osoby oczekujemy:
-Wykształcenie kierunkowe, specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
-Szkolenie w zakresie reanimacji i resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz krwiodawstwa i krwiolecznictwa,
--Doświadczenie w zakresie instrumentacji do zabiegów z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ogólnej będzie dodatkowym atutem,
Znajomość programów MS Office ( Word, Excel);
-Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
-Nastawienie na współpracę, zaangażowanie i lojalność.

W zamian oferujemy:
-Możliwość pracy w prężnie rozwijającym się prywatnym szpitalu - Centrum Medyczne Gamma Sp. z o. o.
-Możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji we współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku medycznym,
-Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę/umowy cywilnoprawnej.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Specjalizacje:

  • inny

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: świętokrzyskie

Miejscowość: Kielce

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!