Serwisy Medforum

Oferta pracy: Lekarz Ginekolog Klinika Bocian

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

W związku z rozwojem działalności i planowanym otwarciem nowej placówki w Gdańsku poszukujemy do współpracy lekarzy:

Specjalizacja: Położnictwo i Ginekologia

Od kandydatów oczekujemy:

• Aktywnego prawa do wykonywania zawodu lekarza

• Tytułu specjalisty lub bycia w trakcie specjalizacji (ostatni rok)

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy

• Wsparcie w organizacji pracy (współpraca z contact center, rejestratorkami medycznymi, położnymi)

• Możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się prywatnej sieci klinik leczenia niepłodności o zasięgu międzynarodowym

• Pracę w nowocześnie wyposażonych gabinetach i z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi

• Możliwość udziału w działaniach medialnych kliniki

• Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe (przy zatrudnieniu powyżej 50h miesięcznie)

• Pracę w oparciu o najwyższe standardy obsługi Pacjenta

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Specjalizacje:

  • ginekologia i położnictwo

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: pomorskie

Miejscowość: Gdańsk

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!