Serwisy Medforum

Oferta pracy: Kierownik Medyczny Centrum Diagnostycznego - Szpital Medicover, Warszawa

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem lekarzy poprzez nadzór nad zatrudnieniem, wdrożeniem i rozwojem personelu lekarskiego w Centrum Diagnostycznym Szpitala Medicover w oparciu o obowiązujące standardy i procedury,
  • aktywne rekomendowanie oraz wprowadzanie do Szpitala najnowszych procedur medycznych,
  • wprowadzenie oraz realizacja strategii placówki w podległym obszarze zgodnie z planami rozwoju usług medycznych, systemem akredytacji, ISO, NFZ oraz wartościami Medicover,
  • zapewnienie najwyższej jakości opieki nad pacjentem w obszarze, zgodnie z obowiązującymi standardami i regulaminami w zakresie diagnostyczno-terapeutycznym,
  • zapewnienie nadzoru nad poprawnym funkcjonowaniem obszaru, poprzez m.in. dbanie o rentowność – tworzenie rozwiązań zapewniających wzrost przychodów i nadzór nad kosztami medycznymi; odpowiedzialność za poprawność dokumentacji medycznej; planowanie dyżurów oraz wyposażenia oddziału we współpracy z Kierownikiem Operacyjnym,
  • cykliczny nadzór nad wynikami NPS, analiza ankiet i wprowadzanie działań mających na celu zwiększenie satysfakcji Pacjentów.

Nasze wymagania:

  • jesteś lekarzem radiologiem,
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • jesteś nastawiony/na na wysoką jakość obsługi Pacjentów oraz standard oferowanych usług,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • samodzielnie podejmujesz decyzje i posiadasz umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • wykazujesz inicjatywę w podejmowanych działaniach,
  • dbasz o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji w zespole,
  • posiadasz chęć rozwoju swoich kompetencji managerskich w międzynarodowej organizacji z najwyższymi standardami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy,
  • pracę w placówce, która oferuje usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie,
  • zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce,
  • bardzo dobrą organizację pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.

Miejsce pracy:

Szpital Medicover
Al. Rzeczypospolitej 5,
Warszawa Wilanów

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Specjalizacje:

  • radiologia i diagnostyka obrazowa

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: mazowieckie

Miejscowość: warszawa

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!