Serwisy Medforum

IV Podhalańskie Dialogi Medyczne pod patronatem EdukacjaMedyczna.pl

Fot. Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
22-09-2020
(0)

Różnorodne grono specjalistów z całej Polski, pozwoli uczestnikom spojrzeć szerzej na przypadki medyczne oraz wspólnie, holistycznie zająć się dolegliwościami pacjenta podczas diagnostyki, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji i zmiany stylu życia.

Podczas Konferencji duży nacisk zostanie położony właśnie na współpracę miedzy lekarzami różnych specjalności, ponieważ pacjenci potrzebują interdyscyplinarnej opieki medycznej.

W konferencji co roku biorą udział specjaliści z wielu dziedzin medycyny m.in.: kardiologia, interna, diabetologia, psychiatria i psychologia, specjaliści od stylu życia, diety, Medycyny Stylu Życia oraz rozwoju.

Tematyka obejmuje m.in.: kardiologię sportową, zaburzenia lipidowe, wady serca, niewydolność serca, kwas moczowy, otyłość, zmęczenie, nowe leki w diabetologii i wiele innych tematów które o ostatnich czasach stały się niezwykle aktualne oraz istotne jest, aby szerzej o nich mówić oraz edukować swoich pacjentów.

Nie spotkamy się wspólnie w Zakopanem, jednak specjalnie dla Państwa zostanie uruchomiona dedykowana platforma, poprzez którą będzie transmitowane wydarzenie on-line, z możliwością odtwarzania wykładów aż do końca listopada!

IV Podhalańskie Dialogi Medyczne odbędą się w dniach 23-25 października 2020 r. Patronem medialnym konferencji jest serwis EdukacjaMedyczna.pl

Po szczegóły serdecznie zapraszamy na stronę Konferencji

Zapraszamy do współtworzenia tej wyjątkowej - wirtualnej edycji Konferencji.

Z pozdrowieniami
Prof. dr hab. med. Artur Mamcarz
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

(0)

Autor/autorzy opracowania:

  • Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.