Serwisy Medforum

IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

KSNS 2020 online_1
Fot. Cowalski
30-04-2020
(0)

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, mamy przyjemność zaprosić do udziału w IX Konferencji Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Tym razem, ze względu na sytuacje epidemiologiczną, po raz pierwszy będzie to Konferencja transmitowana na żywo w Internecie.

Aby uniknąć wszystkich niedogodności z którymi borykamy się na co dzień uczestnicząc licznych webinarach w naszej internetowej formule Konferencja przeprowadzona zostanie z profesjonalnego studia, co zapewni bardzo dobra jakość transmisji i możliwość połączenia się z osobami prowadzącymi sesje i wykłady.

Ale oprócz warstwy technicznej najważniejsza jest przecież merytoryka. A o merytorykę zadbają eksperci zajmujący się na co dzień różnymi aspektami niewydolności serca.
Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia.
Stąd nasza konferencja stanowić będzie przegląd najnowszych zagadnień dotyczących diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego (przezskórnego i chirurgicznego), elektroterapii oraz postępowania w chorobach towarzyszących.

Konferencja odbędzie się w dniu 19 czerwca 2020r. Dogodna lokalizacja internetowa Konferencji ułatwi Państwu udział w poszczególnych sesjach które starliśmy się dostosować do wielokierunkowych wymagań i naszych możliwości.
Dzięki pomocy w organizacji naszych partnerów strategicznych udział w Konferencji dla Państwa jest bezpłatny.
Zachęcamy do rejestracji internetowej.

Patronem medialnym konferencji jest serwis EdukacjaMedyczna.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
dr hab. n. med. Przemysław Leszek, prof. IK
Przewodniczący Sekcji Niewydolności Serca PTK w kadencji 2019-2021

dr hab. Paweł Rubiś
Sekretarz Sekcji Niewydolności Serca PTK w kadencji 2019-2021
wraz z Zarządem Sekcji Niewydolności Serca PTK

(0)

Autor/autorzy opracowania:

  • Cowalski