Serwisy Medforum

Konferencja Transcatheter Heart Team Poland (THT Poland)

Prelegent
Fot. shutterstock
Prelegent
13-02-2018
(0)

Już w marcu br. Warszawa stanie się europejską stolicą wymiany doświadczeń między najwybitniejszymi ekspertami w leczeniu chorób strukturalnych serca. W Hotelu Airport Okęcie w Warszawie w dniach 1-2 marca 2018 r.

THT Poland skupia uwagę wybitnych operatorów, specjalistów klinicznych oraz ekspertów ochrony zdrowia zainteresowanych możliwościami, kierunkami rozwoju oraz dostępnością innowacyjnych metod leczenia chorób serca w tej części naszego kontynentu.

THT Poland to jedna z najważniejszych w naszym regionie Europy konferencja dotycząca leczenia strukturalnych chorób serca. Jej celem jest stworzenie miejsca wymiany doświadczeń oraz edukacji członków Zespołów Sercowych, a także prezentowanie najnowszych doniesień naukowych oraz osiągnięć technologicznych w tej dziedzinie. Co roku w THT Poland bierze w udział ponad 300 członków Zespołów Sercowych z Polski i Europy.

fot. THT Poland, Eleven Zett Productions

Głównymi tematami tegorocznego kongresu będą:

  • TAVI: przezcewnikowe leczenie wad zastawki aortalnej,
  • TMVI: przezcewnikowe leczenia wad zastawki mitralnej,
  • PAVTI: przezcewnikowe leczenia wad zastawki płucnej i trójdzielnej,
  • LAAC: przezcewnikowe zamknięcie uszka lewego przedsionka,
  • Nowoczesne metody obrazowania w chorobach strukturalnych serca.

Z uwagi na dynamiczny rozwój technologii przezcewnikowych, określone potrzeby finansowania nowoczesnych metod kardiologicznych oraz złożony proces leczenia chorób strukturalnych serca podczas konferencji THT Poland 2018 odbędzie się specjalna sesja systemowa pt.: “Dostępność nowych technologii w leczeniu wad zastawkowych serca w Polsce”, w której wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, AOTMiT i eksperci kliniczni.

Patronat medialny nad konferencją objął serwis EdukacjaMedyczna.pl.

Więcej informacji o konferencji znadziecie TUTAJ

(0)

Autor/autorzy opracowania:

  • Eleven Zett Productions