Serwisy Medforum

Plebiscyt Złota Synapsa - zagłosuj

Złota synapsa
Fot. medforum
Złota synapsa
26-11-2015
(5)

Zachęcamy do udziału w naszym plebiscycie. Jego celem jest wyróżnienie osób i instytucji działających w obszarze psychiatrycznej opieki zdrowotnej oraz prowadzących badania naukowe w tym zakresie.

Złota Synapsa - kategorie:

  1. Przyjaciel Psychiatrii - to osoba lub instytucja, która nie prowadzi działalności leczniczej lub naukowej, ale swoimi działaniami wspiera opiekę psychiatryczną, walczy o prawa pacjentów.
  2. Najbardziej znaczący artykuł o tematyce psychiatrycznej napisany przez autorów pracujących w Polsce. O miejscu będzie decydować wartość Impact Factor (IF).
  3. Psychiatryczna Innowacja Roku - najciekawsze rozwiązanie organizacyjne w opiece psychiatrycznej na terenie Polski.
  4. Zasłużony dla Psychiatrii - osoba, która jest lub była pracownikiem opieki psychiatrycznej. Nagroda przyznana będzie za całokształt pracy i poprzez swoją działalność przyczyniła się do rozwoju polskiej psychiatrii.

Plebiscyt ma 3 etapy:

  1. Przyjmowanie zgłoszeń: od 25.10 - 30.11.2015
  2. Głosowanie Rady Naukowej: 01.12 - 05.12.2015
  3. Ogłoszenie wyników - Gala wręczania Złotych Synaps 10.12.2015, godz. 21.00

W kategoriach: Przyjaciel Psychiatrii, Psychiatryczne Innowacja Roku, Zasłużony dla Psychiatrii decyzje o przyznaniu nagród podejmie Rada Naukowa Kongresu. Do tej grupy należą osoby biorące udział w sesjach wykładowych oraz moderatorzy sesji.

 

[Zgłoś nominacje w kategoriach]

(5)

Autor/autorzy opracowania:

  • Maciej Matuszczyk