Serwisy Medforum

XII Konferencja Diagnostyka i leczenie nowotworów kobiecych – onkologia kobiet „FALENTY 2018”

Konferencja Falenty 2018
Fot. Delta Tour
Konferencja Falenty 2018
27-02-2018
(0)

Już po raz XII mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowej „FALENTY 2018” organizowanej przez Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi w Warszawie w dniach 20-21.04.2018 r.

Tematyka tegorocznej konferencji poświęcona będzie dzisiejszym wyzwaniom, jakie stoją przed lekarzami medycyny zajmującymi się diagnostyką i leczeniem chorych na nowotwory piersi, a także nowotwory kobiecych narządów płciowych. Spotkanie to ma na celu prezentację najnowszych sposobów leczenia tych nowotworów. Prezentowane zagadnienia kierowane będą do lekarzy posiadających czynne prawo wykonywania zawodu m.in. onkologów, ginekologów i ginekologów onkologicznych a także chirurgów i chirurgów onkologicznych.

fot. Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi

W różnorodnym programie obrad nie zabraknie czasu na sesję poświęconą problemom organizacji kompleksowego leczenia, zagadnieniom etycznym współczesnej onkologii, problemom leczenia chirurgicznego, radioterapii oraz leczenia systemowego. Mamy nadzieję, że program konferencji oraz zaproszeni wykładowcy spełnią Państwa oczekiwania

Patronem medialnym konferencji jest serwis EdukacjaMedyczna.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej konferencji.

(0)

Autor/autorzy opracowania:

  • Delta Tour Sp. z o. o.